OUR STORY

ENTER THE CRAFTY WORLDS OF COLOURS

We believe that every climber has an incredible dose of creativity and our chalk bags help to highlight your unique personality. It is also a climbing friend who accompanies you in every moment of your adventures.

OUR STORY

Hej! jestem Sówka i opowiem wam o mojej rodzinie. Dlaczego ja? Oczywiście dlatego, że jestem najmądrzejsza, znam dużo trudnych słów, no i cóż, jestem najstarsza.

Zatem pozwólcie, że nas przedstawię: oto ja Sówka (to już wiecie) fajny woreczek na magnezję, co tu dużo mówić. To mój zawód i hobby, cała ja. Ten z wyszczerbionym uśmiechem i wyłupiastymi oczami to Zacieszacz, urodzony optymista. Smakosz ciągle coś przeżuwa, najbardziej lubi magnezję (jak my wszyscy). Nietoperz zwisa głową w dół i tylko udaje strasznego wampirka. Futrzaki to nasi dalecy krewni, podobieństwo do nas – zawodowców – jest spore, choć im akurat trudno spojrzeć prosto w oczy.

Poznajmy się bliżej

Muszę przyznać - macie szczęście, że to ja wszystko opisuję, bo dostajecie najszczerszą prawdę o nas. Pomyślcie gdyby to był Zacieszacz – wszystko byłoby takie szczerbato-zezowate. A Nietoperz by was tak omotał, że wisielibyście głową w dół, by czytać jego wypociny.

Ale o czym to ja - no tak, o mojej rodzinie. Jak się zdążyliście zorientować są z nas zabawne woreczki na magnezję. Wspinamy się całymi dniami, bo lubimy ten sport tak samo jak wy. Wszyscy jesteśmy ładni i sympatyczni. Wyobraźcie sobie jednak, że kiedyś nas w ogóle nie było – smutaskowo musiało być wtedy wspinaczom.

Zrobione w Polsce / Made in Poland

Na szczęście zostaliśmy wymyśleni i stworzeni. Zrobili to Karolina i Marcin. Super myśl im kiedyś wpadła do głowy, że uszyją śmieszne woreczki na magnezję. I stąd jesteśmy my! Z ich pasji do wspinaczki, do szycia i kolorowych materiałów. Najpierw powstawaliśmy na domowej maszynie (szył Marcin, a wymyślała Karolina). Kiedy zyskaliśmy rozgłos – jeszcze o tym powiem – to Karolina i Marcin stwierdzili, że sami nie dadzą rady tak nas stwarzać ciągle. Od tamtego czasu szyją nas miłe panie. I co ważne wcale nie mamy daleko, bo powstajemy z najlepszych materiałów w polskich szwalniach. Duma nas rozpiera, że jesteśmy made in Poland. I to od początku do końca: w Polsce nas wymyślili, zaprojektowali i szyją. Dopiero potem, jak już jesteśmy gotowi, rozjeżdżamy się po świecie.

 

 Woreczki-celebryci

Uwierzcie, słynne z nas woreczki na magnezję. Byliśmy na przykład w telewizji! Dostaliśmy też nagrodę 30 Kreatywnych Wrocławia. To znaczy dostali ją Karolina i Marcin, ale wiadomo przecież, komu się ona należała. Co nie?


 

Crafty Climbing

is not just an another climbing brand. You can feel the passion and heart in everything we create. We are driven by spreading colours and positive energy to the climbing world.


OLA & MARIUSZ

Od niedawna mamy nowych opiekunów, którymi są Ola i Mariusz. Kolejni fascynaci, których oczarowaliśmy bez reszty. Mają głowy pełne pomysłów, trochę nam już ich zdradzili i w tajemnicy wam powiem, że już się nie możemy doczekać aż powiększy się nasza rodzinka. Będą nowe zabawne woreczki na magnezję. Hura!

Ola i Mariusz to zgrana para, której wszędzie pełno. Doprawdy nie wiemy, skąd oni biorą te wszystkie pomysły na spędzanie wolnego czasu. Wspinają się i to jest oczywiste jak fakt, że magnezja jest biała. Ola woli trady, a Mariusz wielowyciągi. My się dopasujemy do każdego, bo żadnego wspinu się nie boimy. Poza wspinaczką robią rzeczy, które w naszych futrzastych głowach się nie mieszczą: chodzą po jaskiniach, nurkują, jeżdżą na nartach i deskach, podróżują, żeby spróbować nowych potraw (a przecież magnezja jest taka smaczna!).

Mariusz to umysł ścisły z artystyczną duszą. Prowadzi zakład stolarski, przegląda sprzęty wysokościowe i uczy innych jak bezpiecznie wysoko wisieć na linach. Jak na rozkminiacza przystało, to ono jest od wymyślania i robienia nas.

Ola łączy cierpliwość pedagoga z efektywnym zarządzaniem. Od wielu lat działa w handlu i dlatego znajduje nam przyjaciół (niektórzy mówią, że klientów, ale my się szybko zaprzyjaźniamy) na całym świecie - czyli was.
 

WE ARE FRIENDS

Wspinacze - kochamy was! Za to, że możemy być częścią waszych skalnych, ściankowych, czasowych i boulderowych przygód. Z radością towarzyszymy wam tam, gdzie nas zabieracie. Gdybyśmy tylko mieli kciuki, trzymalibyśmy je za was non stop. Możemy wam dać coś więcej - radość, oryginalność i entuzjazm na każdej drodze, którą wybierzecie. Chyba możemy nazwać się przyjaciółmi, prawda?
Ciężko trenujecie, wspinacie się tylko dla przyjemności albo myślicie jaki prezent kupić wspinaczowi. Chyba się polubimy - z wami i waszą magnezją.

Crafty Climbing Family :)
potworki crafty 
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl